Recommender API (7.x-3.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
