Recommender API (7.x-3.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Settings
ru: Настройки

en: Refresh
ru: Обновить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Never
ru: Никогда

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: The settings have been saved.
ru: Настройки были сохранены.

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: Application ID
ru: ID приложения

en: Application name
ru: Название приложения

en: Similarity score
ru: Значение похожести
