Recommender API (7.x-3.0-alpha8) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Settings
mr: संरचना

en: Updated
mr: सुधारित

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
