Recommender API (7.x-4.0-alpha10) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Settings
ast: Preferencies

en: Updated
ast: Anováu

en: Never
ast: Nunca

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
