Recommender API (7.x-4.0-alpha10) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Never
eo: Neniam

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
