Recommender API (7.x-4.0-alpha10) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Rebuild
hi: पुनर्निर्माण

en: Admin
hi: प्रशासन
