Recommender API (7.x-4.0-alpha11) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
