Recommender API (7.x-4.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Admin
eu: Kudeatu
