Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Hourly
es: Cada hora

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Settings
es: Configuración

en: Refresh
es: Actualizar

en: Updated
es: Actualizado

en: Never
es: Nunca

en: API Key
es: Clave API

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: The settings have been saved.
es: La configuración ha sido guardada.

en: Admin
es: Administrar

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: Application name
es: Nombre de la aplicación
