Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Never
ka: არასდროს

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
