Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Never
kk: Ешқашан

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
