Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Recommendation
oc: Recomandacion
