Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Never
pl: Nigdy

en: API Key
pl: Klucz API

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Application name
pl: Nazwa aplikacji
