Recommender API (7.x-4.0-alpha12) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
