Recommender API (7.x-4.0-alpha13) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Never
fa: هیچوقت

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Admin
fa: مدیر
