Recommender API (7.x-4.0-alpha13) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Never
gl: Nunca

en: Save settings
gl: Gardar os axustes
