Recommender API (7.x-4.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Never
lt: Niekada

en: API Key
lt: API raktas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Admin
lt: Adminas
