Recommender API (7.x-4.0-alpha14) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Never
jv: Ora tahu

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
