Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Never
cy: Byth

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
