Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Refresh
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Never
da: Aldrig

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Rebuild
da: Genopbyg
