Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Never
id: Tidak pernah

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: The settings have been saved.
id: Setingan telah disimpan
