Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Settings
ja: 設定

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Updated
ja: 更新

en: Never
ja: なし

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Recommendation
ja: おすすめ

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: Recommender API
ja: おすすめAPI

en: Every 6 hours
ja: 6時間毎

en: Every 12 hours
ja: 12時間毎

en: Recommender
ja: おすすめ

en: Run recommender
ja: おすすめを実行

en: Run recommender now
ja: 今すぐおすすめを実行

en: Configuration and trigger recommender modules
ja: 構成およびトリガおすすめモジュール

en: Application name
ja: アプリケーション名
