Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Never
sk: Nikdy

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Rebuild
sk: Obnoviť
