Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Refresh
sl: Osveži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
