Recommender API (7.x-4.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập
