Recommender API (7.x-4.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Settings
is: Stillingar

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Updated
is: Uppfært

en: Never
is: Aldrei

en: Save settings
is: Vista stillingar
