Recommender API (7.x-4.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Settings
bg: Настройки

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Updated
bg: Обновено

en: Never
bg: Никога

en: Save settings
bg: Запази настройките
