Recommender API (7.x-4.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Settings
cs: Nastavení

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Never
cs: Nikdy

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
