Recommender API (7.x-4.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Never
lv: Nekad

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
