Recommender API (7.x-4.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Settings
sv: Inställningar

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Never
sv: Aldrig

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.
