Recommender API (7.x-4.0-alpha5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Never
el: Ποτέ

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
