Recommender API (7.x-4.0-alpha5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Settings
he: הגדרות

en: Manage
he: ניהול

en: Refresh
he: ריענון

en: Updated
he: עודכן

en: Never
he: אף פעם

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו
