Recommender API (7.x-4.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
