Recommender API (7.x-4.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
ps: اونيز

en: Settings
ps: امستنې

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
