Recommender API (7.x-4.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Settings
pt: Definições

en: Manage
pt: Gerir

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Never
pt: Nunca

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Recommendation
pt: Recomendação

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: The settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.
