Recommender API (7.x-4.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Settings
ro: Setări

en: Manage
ro: Administrați

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Never
ro: Niciodată

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni
