Recommender API (7.x-4.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
