Recommender API (7.x-4.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Never
ta: இல்லை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி
