Recommender API (7.x-4.0-alpha8) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Settings
et: Seaded

en: Refresh
et: Värskenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Admin
et: Administraator
