Recommender API (7.x-4.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Settings
fi: Asetukset

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Recommendation
fi: Suositus

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Recommender
fi: Tuotesuositukset
