Recommender API (7.x-4.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Settings
hr: Postavke

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Never
hr: Nikada

en: Save settings
hr: Spremi postavke
