Recommender API (7.x-4.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Settings
hu: Beállítások

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Never
hu: Soha

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: Every 6 hours
hu: 6 óránként

en: Every 12 hours
hu: 12 óránként

en: Service endpoint
hu: Szolgáltatás végpontja
