Recommender API (7.x-4.0-alpha8) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Settings
it: Impostazioni

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Updated
it: Aggiornato

en: Never
it: Mai

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: The settings have been saved.
it: Le impostazioni sono state salvate.

en: Application ID
it: ID applicazione
