Recommender API (7.x-4.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Settings
fr: Paramètres

en: Refresh
fr: Actualiser

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Never
fr: Jamais

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Recommendation
fr: Recommandation

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: The settings have been saved.
fr: Les paramètres ont été enregistrés.

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Application name
fr: Nom de l'application
