Recommender API (7.x-4.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Refresh
nl: Verversen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Never
nl: Nooit

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Application name
nl: Naam van de applicatie
