Recommender API (7.x-4.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Settings
uk: Налаштування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Never
uk: Ніколи

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Recommendation
uk: Рекомендація

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Admin
uk: Адмін

en: Application ID
uk: ID програми

en: Application name
uk: Назва програми

en: Similarity score
uk: Ступінь подібності
