Recommender API (7.x-4.0-alpha13) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Refresh
ar: تحديث

en: Updated
ar: تم التحديث

en: Never
ar: أبدًا

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: The settings have been saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.
