Recommender API (7.x-6.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ja: 概観

en: Recommendation
ja: おすすめ

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: Command
ja: コマンド

en: Recommender API
ja: おすすめAPI

en: Recommender
ja: おすすめ
