Recommender API (7.x-6.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Recommendation
uk: Рекомендація

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Command
uk: Команда

en: 1 node | @count nodes
uk[0]: 1 матеріал
uk[1]: @count матеріали
uk[2]: @count матеріалів
