RecommenderGhost (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj
